Mano bosas - idiotas + Mano darbuotojai idiotai

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 384
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 9786094840906

Knygos „Mano bosas - idiotas + Mano darbuotojai idiotai“ aprašymas

Kodėl taip retai pasitaiko geri bosai? Ir kodėl vadovams atrodo, kad geras darbuotojas -  retas reiškinys?

Jei kas nors iš draugų pasirodo esąs niekingas šunsnukis, visada galima nusispjauti ir nueiti. O štai jei jūsų pavaldiniai nesupranta užduočių ar jei jūsų bosas užverčia nepagrįstais reikalavimais, viskas akimirksniu tampa daug sudėtingiau – konstruktyvaus dialogo vertė smarkiai išauga. Būtent apie tai ir yra ši knyga.

Net jei jums pasisekė išvengti bendravimo su  viršininku iš pragaro, arba, jei esate bosas - su žiopliu darbuotoju, vis tiek greičiausiai abu esate patyrę ne itin malonių netikėtumų. Galbūt iš darbuotojo buvo pareikalauta pernelyg daug atsakomybės, bet suteikti per maži įgaliojimai, galbūt jūsų abiejų darbo metodai skirtingi, o gal vadovui atrodo, kad darbuotojas - beviltiškas kvailys.

  Trečiojoje ir ketvirtojoje Thomas Erikson knygose aiškiai, linksmai, suprantamai, pasitelkiant autoriaus išpopuliarintą 4 asmenybių tipų ir jų spalvų metodiką, aptariami pavaldinių ir vadovų santykiai bei teikiami praktiniai patarimai ir rekomendacijos: pirmojoje  – kaip suprasti, ko iš savo darbuotojų nori skirtingų spalvų bosai, antroje - kaip bosams paversti įvairiaspalvę kompaniją darniai dirbančia komanda. Ir visa tai - pasitelkiant puikų humorą ir šmaikščias situacijas!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti