Mėnesiena ir tu

12,40€
14,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786090144428

Knygos „Mėnesiena ir tu“ aprašymas

Idilišką šeimos gerovę netikėtai užgriūva krizė. Vyras Ugnius nusprendžia, kad jiems, užuot vykus atostogauti, reikia pagyventi atskirai ir nuspręsti, ką daryti toliau. Jo žmona Gabija su dukrele Mėja atsiduria jaukiuose tėvų, pianistės Kornelijos ir gydytojo Vismanto, namuose nedideliame Lietuvos miestelyje prie ežero.

Gabija tikisi pasisemti vilties bei stiprybės iš tėvų santuokos, kuri visuomet atrodė kaip tobulų santykių pavyzdys. Tačiau Mėjos atrasta sena nuotrauka išjudina tai, kas atrodė taip tvirta ir stabilu. Staiga iškyla senos šeimos paslaptys, verčiančios Gabiją ieškoti atsakymų į klausimus apie savo gimimą, permąstyti, ar išvis būna idealių santuokų, nuspręsti, ar įmanoma atleisti išdavystę. Tačiau kuo čia dėta mėnesiena? Knygoje „Mėnesiena ir tu“ personažų aistros įtraukia skaitytojus ir nepaleidžia iki pat paskutinio puslapio.

Irena Buivydaitė – tokių puikiai žinomų romanų kaip „Kitapus veidrodžio“, „Tikros ir netikros seserys“ bei „Rožių dvaras“ autorė. „Mėnesiena ir tu“ yra jau 14-oji rašytojos knyga. LATGA duomenimis, I. Buivydaitės knygos yra vienos iš skaitomiausių Lietuvos bibliotekose! 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti