Seserys

12,86€
15,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9786094900488

Knygos „Seserys“ aprašymas

„Išvydęs, kaip klumpi ant pakelės akmenų, supratau, kas yra tikroji meilė ir kokia brangi dar viena diena."

Niekas jūsų nepažįsta taip puikiai kaip sesė. Ji geba prajuokinti ar sudaužyti jums širdį vienu žodžiu. Ir niekas nerašo tokių romanų, kaip Kristin Hannah (g. 1960 m. rugsėjo 25 d.) — autorė, aistringai nagrinėjanti šeimų santykius, paliečianti slapčiausias ir jautriausias širdies kerteles. Ir štai — išsamioje ir įtraukiančioje naujoje knygoje ji sukuria nepamirštamus dviejų moterų portretus. Jos kadaise prarado ryšį, o dabar mėgina suartėti išgyvendamos pakilų džiugesį ir kone nepakeliamą sielvartą. Kraujo seserys, pasirinkusios būti nepažįstamosiomis, — abidvi stovi kryžkelėje, pasiruošusios susikauti su praeities išdavystėmis…

Megana Dontes — nusivylimų persekiojama moteris. Prieš daug metų jai teko patirti baisų pasirinkimą, vieną iš tų, už kuriuos sumokama viskuo — taip pat ir sesers Klerės meile. Šiuo metu Megana paklausi skyrybų advokatė, kuri absoliučiai netiki artumu, kol sutinka vyrą, galintį priversti ją pakeisti šį nusistatymą.

Klerė Kavenau pirmą kartą gyvenime pamilo. Artėjant vestuvėms ji rengiasi susitikti su savo valingąja, kritiška vyresniąja seserimi. Po daugiau nei poros dešimtmečių šios dvi moterys, kurios galvoja, kad tarp jų nebėra nieko bendro, vėl bandys tapti tuo, ko abiem labai stigo, — šeima.

Jautrus, žaismingas, saldžiai karstelėjęs ir nepaprastai jaudinantis romanas „Seserys“ meistriškai atskleidžia džiaugsmą ir skausmą, meilės vardu daromas klaidas ir gydomąją naujos pradžios galią.

„Hannah nuostabiai įsigilina į pagrindinių veikėjų psichologiją ir atkleidžia subtiliausius jausmų atspalvius," - „The Washington Post Book World".

„Populiarioji rašytoja Hannah kuria gyvus dialogus… prideda prieskonių ir daugybę šilumos į taip gerai žinomą pamokymą: pasitenkinimas patiriamas priimant kitų silpnybes," - „People".

„NEREALIAI ĮTRAUKIANTI… Hannah kuria ypatingus dialogus ir turi dovaną priversti skaitytoją įsiklausyti į veikėjų mintis," - „The Seattle Times".

„Hannah rankose ši dviejų seserų istorija tampa labai tikroviška, jaudinanti ir be galo įtraukianti. Jos stilius itin paprastas, juo siekiama, kad pagrindinė mintis skleistųsi, pražystų ir įsikurtų jūsų širdyje," - „Statesman-Journal" (Salem, OR).

„Santykių dramų mėgėjai patirs didžiulį malonumą, susipažinę su stipriais Kristin Hannah personažais… „Seserys“ ne tik atskleidžia artimų giminaičių santykius, bet ir pasižymi išbaigtais asmenybių paveikslais," - „Midwest Book Review".

„Kristin Hannah paliečia slapčiausias ir jautriausias mūsų širdies kerteles," - Tami Hoag, „Dark Horse" autorė.

„Pastarasis Hannah kūrinys kupinas šeiminių santykių detalių ir atspalvių. Skaitytojai, besimėgaujantys Luanne Rice ar Susan Wilson tekstais, mielai susipažins su Hannah," - „Library Journal".

„Skaitytojas įsitrauks ir susitapatins su veikėjų išgyvenimais… miela, priverčianti nubraukti ne vieną ašarą istorija," - „Booklist".

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti