Vidurnakčio vaikai

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 552
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955237662

Knygos „Vidurnakčio vaikai “ aprašymas

Kultinis Indijos šedevras, supažindinęs pasaulį su nuostabiu rašytoju, pasižyminčiu stulbinančiais vaizduotės ir intelekto ištekliais. Pagal šį kūrinį bus sukurtas „Netflix“ serialas, o „Modern Library“ išrinko jį vienu iš 100 geriausių visų laikų romanų. Tai – Salman Rushdie „Vidurnakčio vaikai“.

Salymas Sinajis gimsta 1947 m. rugpjūčio 15 d. vidurnaktį, pačią Indijos nepriklausomybės paskelbimo akimirką. Pasitikdamas fejerverkus, džiūgaujančias minias ir patį ministrą pirmininką, Salymas užauga ir sužino grėsmingas šio atsitiktinumo pasekmes. Kiekvienas jo poelgis atsispindi ir sustiprėja įvykiuose, lemiančiuose šalies reikalų eigą. Jo sveikata ir gerovė neatsiejama nuo tautos gerovės. Jo gyvenimas neatskiriamas nuo šalies istorijos. Galbūt nuostabiausia yra telepatinės galios, siejančios jį su kitais tūkstančiu Indijos „vidurnakčio vaikų“, gimusių tą pirmąją valandą ir apdovanotų stebuklingomis dovanomis.

Šis romanas – tai ir žavinga šeimos saga, ir nuostabus didžiulės šalies bei jos žmonių paveikslas, ir puikus universalios žmogiškosios komedijos įsikūnijimas. Praėjus keturiasdešimčiai metų po išleidimo, „Vidurnakčio vaikai“ išsiskiria kaip epochinis grožinės literatūros kūrinys ir puikus vieno iš didžiųjų mūsų laikų literatų pasirodymas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti