Visa tiesa apie Mari

10,54€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
12,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Odilė
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 178
  • ISBN 9786098222753

Knygos „Visa tiesa apie Mari“ aprašymas

Didžiulė aistra, neįmanoma meilė!

Vėliau, vis iš naujo prisimindamas niūrias tos karštos nakties valandas, suvokiau, kad mudu, Mari ir aš, mylėjomės tuo pačiu metu, bet atskirai.

„Visa tiesa apie Mari“ – tai šiuolaikinė vyro ir moters jausmų studija, aistros istorija, papasakota su subtilia ironija, grakščiu aristokratizmu ir stipria nuotykinio romano intriga.

2009 m. šis kūrinys pelnė Gruodžio premiją – dosniausią Prancūzijoje literatūrinį įvertinimą.

Jean-Philippe Toussaint (Žanas Filipas Tusenas; g. 1957) – belgų rašytojas, kuriantis prancūzų kalba, kino režisierius. Jo motina – lietuvė, senelis Juozas Lanskoronskis tarpukariu buvo karo atašė Lietuvos ambasadoje Paryžiuje. Jau pirmasis Toussaint’o romanas „Vonios kambarys“ (liet. 2003) susilaukė sėkmės. Rašytojas iškart pritapo prie minimalistinio romano kūrėjų: kiek įmanoma apribojo pasakojimo intrigą, personažus, aplinką, užslopino jausmą, išryškino daiktus. Šie principai pasitelkiami romanuose „Ponas“, „Fotoaparatas“, „Nutylėjimas“, „Televizija“. 2002 m. Toussaint pradėjo rašyti tetralogiją M.M.M.M., kurią sudaro romanai „Mylėtis“, „Pabėgti“ (pelnęs vieną garbingiausių Prancūzijos literatūros – Médicis – premiją), „Visa tiesa apie Mari“ (apdovanotas Gruodžio bei Valonijos-Briuselio premija) ir „Nuoga“. 2019 m. išėjo romanas „Atmintukas“, pradėjęs naują ciklą, kurio antrasis romanas „Emocijos“, išleistas 2020 m.      

Pagal savo romanus „Vonios kambarys“, „Ponas“ ir „Fotoaparatas“ Toussaint yra sukūręs kino filmus.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti