Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Žmogus futliare

Žmogus futliare

Internetu:
5,27€
Knygyne:
6,20€

Apie

Mažosios klasikos genijaus, subtilaus psichologo, potekstės meistro A. P. Čechovo pasakojimai apie pačius paprasčiausius žmones, jų kasdienius reikalus ir rūpesčius, svajones ir viltis, verčiantys juoktis, džiaugtis, liūdėti ir gyventi kartu su ja...
Leidykla: Obuolys

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 128
  • ISBN 9786094843587

Knygos „Žmogus futliare“ aprašymas

Mažosios klasikos genijaus, subtilaus psichologo, potekstės meistro A. P. Čechovo pasakojimai apie pačius paprasčiausius žmones, jų kasdienius reikalus ir rūpesčius, svajones ir viltis, verčiantys juoktis, džiaugtis, liūdėti ir gyventi kartu su jais. XIX amžiaus pabaigoje parašytos istorijos ir šiandien kelia susidomėjimą visame pasaulyje, o daugelis rašytojų pripažįsta, kad būtent Čechovas atvėrė jiems neregėtas žodžio meno galimybes. Nepraleiskite galimybės pasinerti į tikro literatūros meistro apsakymus ir papildyti savo Mažosios klasikos kolekciją – rezervuokite DABAR ir gaukite ANKSČIAU ir PIGIAU, nei pasirodys bet kur kitur!

Antonas Čechovas (1860-1904) – rusų prozaikas, dramaturgas, trumpojo apsakymo meistras – gimė 1860 m. Taganroge, trečios gildijos pirklio šeimoje. Nuo vaikystės turėjo padėti tėvui, darbavosi jo parduotuvėje. Mokėsi graikų mokykloje.

Baigęs gimnaziją, jis išvyko į Maskvą ir įstojo į Maskvos universiteto medicinos fakultetą. Čechovas buvo linksmo būdo, apdovanotas pastabiu protu, mokėjo linksmai pašmaikštauti, pamatyti mažiausius žmonių gyvenimo humoro ir satyros vertus momentus. Dar studijuodamas pradėjo bendradarbiauti satyriniuose leidiniuose. Pasirašinėjo įvairiais slapyvardžiais, bet dažniausiai – Antošos Čechontės.

Antonas Čechovas įtvirtino mažuosius epinius žanrus rusų literatūroje. Jo kūryba turėjo didelę įtaką Vakarų Europos, rusų literatūrai ir teatrui. Daug kūrinių ekranizuota. Į lietuvių kalbą Čechovo kūryba pradėta versti XX a. pradžioje.

Apsakymų rinkinį ŽMOGUS FUTLIARE sudaro: „Vėgėlė“, „Vanka“, „Gimtajame kampe“, „Pečenegas“, „Žmogus futliare“, „Agrastai“, „Ana ant kaklo“.

Iš rusų kalbos vertė Edvardas Viskanta.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai