Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mažas gyvenimas

Mažas gyvenimas

Internetu:
15,35€
Knygyne:
18,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 672
  • ISBN 9786094793653

Knygos „Mažas gyvenimas“ aprašymas

Tai debiutinis autorės Hanya Yanagihara romanas, užvaldęs milijonų skaitytojų širdis visame pasaulyje. Šis kūrinys puikavosi „The New York Times“, „The Gardian“, „Washington Post“, „Amazon“ skaitomiausių knygų sąrašų viršūnėse, taip pat knyga „Mažas gyvenimas“ buvo nuominuota daugybei tarptautinių apdovanojimų, įskaitant „Man Booker Prize“, „National Book Awards“ , „Baileys Prize for Womenʼs Fiction“. 

Ši sukrečianti istorija pasakoja apie keturis koledžo draugus: aktorių Vilemą, dailininką Džei Bi, architektą Malkolmą bei savyje užsisklendusį teisininką Džudą, kurie atsikraustę į išsvajotąjį Niujorką susiduria su įvairiais sunkumais, nepritekliumi, nepastovumu. Tiesa, į priekį juos varo vieninga draugystė, kuri tampa stiprybės ir tikslų siekimo pagrindu. 

Bėgant dešimtmečiams jų santykiai gilėja ir temsta. Juos temdo priklausomybė, sėkmė ir išdidumas. Tačiau didžiausias iššūkis, kaip supranta kiekvienas iš jų, yra pats Džudas. Jis, įpusėjus amžiui, tampa siaubingai talentingu teisininku, bet vis labiau palūžtančiu žmogumi. Jo protą ir kūną sužalojo neapsakoma vaikystė. Negana to, jį persekioja tai, ko jis labiausiai baiminasi, - trauma, kurios jis ne tik nesugebės įveikti, bet kuri visiems laikams nulems jo gyvenimą. 

„Mažas gyvenimas“ – tai kūrinys apie brolišką meilę ir stiprią kaip kumštis draugystę šiuolaikiniame pasaulyje. Taip pat ši istorija apie tai, kokia svarbi žmogaus vaikystė ir kokią jį įtaką turi suaugusio pasaulyje. Liūdnas, bet tuo pačiu kupinas šviesos, sukrečiantis, bet kartu ir itin įtraukiantis pasakojimas, kuris nepaliks abejingų.  

„Mažas gyvenimas“ jus gali praryti, išvaryti iš proto, užvaldyti. Trikdantis, bet nepaprastai gražus romanas“- Jon Michaud


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti