Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Mylinčios moterys

Mylinčios moterys

Internetu:
22,06€
Knygyne:
25,95€
Apie
XX amžiaus pradžia. Vidurio Anglijos kalnakasių miestelis. Seserys Gudrūna ir Ursula siuvinėja rankdarbius ir svarsto apie santuoką. Netrukus svajotoja mokytoja Ursula įsimyli intelektualą Rupertą ir atsiduoda meilei, kuri virsta gyvenimo pagrindu...
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 576
  • ISBN 9786094843402

Knygos „Mylinčios moterys“ aprašymas

XX amžiaus pradžia. Vidurio Anglijos kalnakasių miestelis. Seserys Gudrūna ir Ursula siuvinėja rankdarbius ir svarsto apie santuoką. Netrukus svajotoja mokytoja Ursula įsimyli intelektualą Rupertą ir atsiduoda meilei, kuri virsta gyvenimo pagrindu.


Pragmatiškoji dailininkė Gudrūna užmezga santykius su išvaizdžiu ir turtingu Džeraldu, tačiau stengiasi nepamesti galvos.


Porų ryšiai greitai tampa intensyvūs ir aistringi, tačiau nežinia, ar ši aistra yra kūrybinga, o gal destruktyvi. Keturis žmones sieja gyvenimo tragedijos ir džiaugsmai bei nuolat besikeičiantys gilios aistros ir griaunančios nesantaikos laikotarpiai.


Galiausiai ketvertas iškeliauja per karo nuvargintą Europą atostogų į Alpes, o ten nutinka katastrofa...


„Genialus kūrinys. Šis romanas – tikras šedevras.“


– New Statesman


Šis nuostabus romanas, visuotinai laikomas geriausiu D. H. Lawrence‘o kūriniu, pasakoja apie tai, ką reiškia būti žmogumi konfliktų ir sumaišties laikais. Kupinos gilių ir įtikinančių žmogiškų jausmų, MYLINČIOS MOTERYS – visų meilės ir seksualumo formų, ir gražių, ir niokojančių, tyrimas.


„Kiek grožio šioje knygoje! Daugybė puslapių šilto ir nepakartojamo intymumo...“


– The Guardian

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai