Venecijos eskizų albumas

23,38€
27,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Rhys Bowen
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 378
  • ISBN 9786094874291

„Venecijos eskizų albumas“ aprašymas

Romantiškoji Venecija ilgai slėpė paslaptį apie dvi mylinčias širdis.

The New York Times bestselerių autorės Rhysos Bowen intriguojamai suaustame romano „Venecijos eskizų albumas“ siužete susipina romantika ir paslaptys, neleidžiančios atsiplėšti iki pat knygos pabaigos.

1938 m. dailės mokytoja Džuljeta Brauning, visų vadinama Lete, atvyksta į Veneciją, su kuria ją sieja neišsipildžiusios svajonės. Kilminga mylimojo Leonardo da Rosio šeima nusprendė, kad jiedu negalės susituokti. Tuo tarpu Venecijos dangų jau temdo Antrojo pasaulinio karo debesys. Letė ir jos mylimasis priversti kovoti dėl išlikimo ir saugoti juos jungiančią paslaptį. Ši bus atskleista tik po daugiau nei šešiasdešimties metų, kai į Veneciją išbarstyti Džuljetos pelenų atvažiuos Karolina Grant. Negana to, kad stengiasi susitaikyti su žlugusia santuoka, Karolina gauna netikėtą palikimą – mylimos tetos Letės eskizų albumą ir tris raktus. Kokias sielos duris jie atrakins?

Rhys Bowen yra The New York Times bestselerių autorė, parašiusi daugiau nei keturiasdešimt romanų, tarp jų Above the Bay of Angels, The Victory Garden, Toskanos vaikas ir In Farleigh Field, kurio veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metais. Ši knyga Macavity and Left Coast Crime Awards ir Agatha Awards buvo paskelbta geriausiu istoriniu detektyvu. R. Bowen kūriniai iki šiol laimėjo dvidešimt apdovanojimų, tarp jų ne kartą Agatha, Anthony ir Macavity Awards. Jos knygos išverstos į daugelį kalbų, ji turi gerbėjų visame pasaulyje. Britė emigrantė Rhys Bowen gyvena Kalifornijoje ir Arizonoje. Norėdami daugiau sužinoti apie autorę apsilankykite www.rhysbowen.com.

„Rhys Bowen sukūrė veiksmo kupiną, netikėtą siužetą su knygos puslapiuose atgyjančiais ryškiais veikėjais.“ – – Mark Sullivan, romano „Po raudonu dangum“ autorius

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti