Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Direktorė Brakselė ir magiškasis žiedas

Direktorė Brakselė ir magiškasis žiedas

Internetu:
10,87€
Knygyne:
13,10€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Carry Slee
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786090143186

Knygos „Direktorė Brakselė ir magiškasis žiedas“ aprašymas

Carry Slee „Direktorė Brakselė ir magiškasis žiedas“

8–12 m. vaikams

Nuotykis veja nuotykį, vos spėsi atsikvėpti! Tai labai žaismingai, lengvai ir su humoru parašyta rimta istorija apie labai bjaurią mokyklos direktorę, neteisybę, kriminalą, į kurį niekšingai įpainiojama mokinė, ir visus išbandymus įveikiančią draugystę.

Lotė ir Taisas lanko šaunią mokyklą ir labai myli savo auklėtoją Evi. Tačiau viskas pasikeičia, kai mokyklos direktore paskiriama piktoji Brakselė. Ji kuo griežčiausiai uždraudžia mokykloje švęsti gimtadienius ir vaišinti bendraklasius, o mokyklinės išvykos apskritai neberengiamos. Auklėtojos Evi klasė kaipmat sugalvoja direktorei pravardę – Bjauraklė – ir ima kurti planus, kaip ja atsikratyti.

Bet tai dar ne viskas: Lotė turi paslaptį. Ją kamuoja viena bėda, kurią žūtbūt reikia įveikti. Ar magiškasis auklėtojos Evi žiedas padės jai išsivaduoti iš piktų pinklių ir apsaugoti mamą bei šunį Maksą?

„Direktorė Brakselė ir magiškasis žiedas“

skatina nesitaikstyti su teisybe,

ragina pasitikėti draugais ir neslėpti pavojingų paslapčių,

moko kūrybiškai spręsti problemas.

Carry Slee – viena populiariausių vaikų rašytojų Nyderlanduose. Autorė 9 kartus pelnė Vaikų komisijos premiją ir 5 kartus buvo išrinkta Jaunųjų skaitytojų metų knygos autore. Iki šiolei parduoti daugiau nei 5 milijonai jos knygų egzempliorių. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti