Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Ignalinos ežerynas. 1 : 30 000

Ignalinos ežerynas. 1 : 30 000

Internetu:
3,32€
Knygyne:
3,90€

Apie

Nr.4 „Ignalinos ežerynas" -  maršruto Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis schema. Priklauso specializuotai turistinių schem...

Informacija

  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 9789955262411

Knygos „Ignalinos ežerynas. 1 : 30 000 “ aprašymas


Nr.4 „Ignalinos ežerynas" -  maršruto Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis schema. Priklauso specializuotai turistinių schemų serijai „Vandens turizmas".

Leidykla „Briedis" pirmą kartą šalyje pradeda leisti specializuotą turistinių schemų vandens turistams seriją „Vandens turizmas“. Serijoje numatoma išleisti labiausiai vandens turistų pamėgtų maršrutų upėmis ir ežerais schemas.


Leidiniai išsiskirs patogumu naudotis arti vandens, nes yra pagaminti ant specialaus sintetinio - nešlampančio ir neplyštančio - popieriaus. Sulankstyto leidinio formatas - 12x21 cm (visas formatas A2).

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai