elakcija -30%
Partizanų motinos

Partizanų motinos

Internetu:
5,36€
Sena kaina:
7,67€
Sutaupote:
2,31€

Apie

Neseniai mus apsiekė įdomi knyga – Stanislovo Abromavičius „...
Leidykla: Dajalita

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Dajalita
  • ISBN 978998657760

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Partizanų motinos “ aprašymas

Partizanų motinos

Neseniai mus apsiekė įdomi knyga – Stanislovo Abromavičius „Partizanų Motinos“. Išleista 2 000 egz. tiražu, gausiai iliustruota, kietais viršeliais.

Pasak Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininko Povilo Jakučionio, tai – paminklas Motinai, pokaryje paaukojusiai savo vaikus, paminklas ir kartu ginklas, kovojant už tiesas, kurias norima nutylėti ar sumenkinti. Knyga buvo pristatyta, atidengiant paminklą Kaune, Ramybės parke, kritusių už Lietuvos laisvę Motinoms (paminko autorius vilnietis Vidmantas Gylikis).
 
Skaitydami knygą susiduriame su 70 Motinų likimais. Deja, skaudžiais, nes dauguma žuvusių partizanų Motinos buvo ištremtos į Sibirą, nukankintos Lietuvoje, išprotėję ar niekinamos. Kai kurios iš jų neturi savo kapų, nes mirė prieglaudose, pas svetimus žmonės: okupantai ne tik nužudė jų vaikus, bet išniekino sodybas, išvarė iš namų, konfiskavo, kad ir menką, turtelį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai