Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vienaragio mįslė

Vienaragio mįslė

Internetu:
13,94€
Knygyne:
16,40€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Muzikija
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9786099598598

Knygos „Vienaragio mįslė“ aprašymas

Atnaujintas „ Vienragio mįslės“ leidimas.


„– Aš nukritau nuo debesies,

Iš tolimos ir nuostabios šalies –

Ten Rojaus sodai kvepia obuoliais,

Ten pievos nusagstytos perlais dideliais.“


Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Vienaragiui teko patirti tris išbandymus, kuriuos įveikęs tapo mūsų pasaulio išgelbėtoju.

„Vienaragio mįslė“ – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ muzikinė knyga. 2-asis leidimas papildytas QR kodu, kurį nuskenavus moliuoju prietaisu, galima klausytis kompozitorės Dianos Čemerytės muzikinės istorijos „ Vienaragio mįslė“ bei aktorės Ilonos Kvietkutės įgarsintus tekstus. Knygoje taip pat rasite kompaktinę plokštelę, jei muziką mėgstate klaustis per CD grotuvą.

Perskaitę istoriją, pasitikrinkite, ką žinote apie Vienragius bei atsakykite į teksto suvokimo klausimus. O jei radote tekste nežinomų keistų muzikinių žodžių – pasitikrinkite reikšmę knygos gale esančiame muzikiniame žodynėlyje.

Skaitydami Vienaragio istoriją skatinkite vaiką improvizuoti: judesiais kurkite savo personažus ar įasmeninkite esamus istorijoje. Pasiūlykite vaikui save įsivaizduoti Vienaragio stebuklingoje šalyje. Galbūt iš pradžių teks aptarti kilusias mintis, o galbūt nepaprastas fantazijos pasaulis įtrauks lyg sūkurys. Kartu su vaiku atraskite muzikos, žodžio ir dailės pasaulį. Visa tai lavina vaiko vaizduotę, įkvepia kūrybai, edukacinį procesą paverčia žaidimu, o svarbiausia – leidžia patirti išskirtinį laiką drauge.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti