elakcija -30%
Vilnius per amžius

Vilnius per amžius

Internetu:
13,47€
Sena kaina:
19,25€
Sutaupote:
5,78€

Apie

Į Vilniaus gyvenimą čia mokęsis ir net už dalyvavimą prieš carinę valdžią nukreiptoje studentų veikloje persekiotas J. I. Kraševskis žvelgia įvairiais aspektais. Jis pasakoja apie bažnyčias ir religines šventes, studentus ir vežėjus, palėpėse organiz...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 978995526607

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Vilnius per amžius “ aprašymas

Vilnius per amžius

Į Vilniaus gyvenimą čia mokęsis ir net už dalyvavimą prieš carinę valdžią nukreiptoje studentų veikloje persekiotas J. I. Kraševskis žvelgia įvairiais aspektais. Jis pasakoja apie bažnyčias ir religines šventes, studentus ir vežėjus, palėpėse organizuojamus vaidinimus ir tarp miesto gyventojų sklandžiusias paskalas, Vilniuje leidžiamus laikraščius ir knygynus, puikiuosius parkus bei prašmatnius dvarus. Viename skyriuje autorius užsimena ir apie savo suėmimo akimirkas, pirmąsias kalinimo Vilniuje dienas. Ne visada prisimename, kad daugybė seniai žinomų faktų apie Vilniaus istoriją iki mūsų dienų atėjo būtent iš J.I. Kraševskio kūrinių.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai