Clementine Churchill. Pirmosios ledi gyvenimas ir karai

12,78€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
18,25€
Leidykla: Tyto alba
Autorius Sonia PURNELL
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 356+16
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094662508

Knygos „Clementine Churchill. Pirmosios ledi gyvenimas ir karai “ aprašymas

Kasdien vis labiau vertinu tavo charakterio grožį, stiprybę ir tavo proto įžvalgumą.
Winston Churchill

Winstonas Churchillis pelnytai vadinamas vienu didžiausių XX a. politikų ir viena ryškiausių praėjusio šimtmečio visuomenės figūrų. Tačiau ką mes žinome apie jo gyvenimo moterį, kuri, kaip pripažino pats Churchillis, visą gyvenimą buvo jo pagrindinė atrama? Apie Clementine Churchill, ryškią visuomenės žvaigždę, spindėjusią intelektu, iškalba, pasižymėjusią išskirtine dvasios tvirtybe ir… kariavusią asmeninius, tik jai matomus, karus? Iki šiol mūsų žinios apie Clementine Churchill apsiribojo jos dukters parašyta biografija. Sonia Purnell knygoje „Clementine Churchill. Pirmosios ledi gyvenimas ir karai“ pagaliau praskleidžia garsiosios poros gyvenimo uždangą ir atiduoda duoklę tai, kuri stovėjo greta garsiojo politiko.

Ir išties Winstonas nebuvo toks įžvalgus, kaip jį suvokia kiti – Clementine jį visuomet įspės apie jo blogą elgesį, pavyzdžiui, valdingumą ir dominavimą. Nors jis savo moters klausydavo ir atsižvelgdavo į sakomas pastabas, retai atsiprašydavo. Clementine buvo viena iš nedaugelio žmonių Churchillio rate, kurie nebijojo su juo susidurti. O dažnai kildavo ir garsių ginčų.

Winstonas ir Clementine Churchill susilaukė penkių vaikų (deja, dukra Marigold mirė būdama kiek daugiau nei dvejų su puse metų). Jie nebuvo geri tėvai ir dažnai savo vaikus palikdavo nesibaigiančiai globėjų ir mokytojų rotacijai. Nors šios poros vaikų gyvenimus vėliau lydėjo skandalingi įvykiai ir meilės stoka, Churchill santuoka truko dėl Clementine atsparumo Winstonui ir jų meilės vienas kitam. Bėgant metams jie apsikeitė tūkstančiais laiškų.

Ši knyga – įtraukianti istorija apie politikos užkulisius ir privatų Churchillių gyvenimą, Clementine įtaką Rooseweltų porai, jos indėlį formuojant Britanijos ir JAV santykius. Ir ne tik tai. Winstono ir Clementine santuoka daug kam kėlė nuostabą, tačiau būtent ji tapo ypač tvirtos visą gyvenimą trukusios dviejų išskirtinių asmenybių partnerystės įrodymu. Churchilliui, viešumoje demonstravusiam tvirtą charakterį ir ryžtą, labai reikėjo meilės ir paramos. Visa tai jam suteikė jo žmona, savo karjera pavertusi misiją – palaikyti savo nepaprastąjį vyrą ir rūpintis juo. Winstono Churchillio charakterio ir sprendimų neįmanoma suprasti be Clementine. Jos biografija – pirmasis objektyvus žvilgsnis į šios išskirtinės moters asmeninį ir viešąjį gyvenimą, jos meilę vyrui, ištvermę, vidinį trapumą ir nematomus darbus politikoje, be kurių mūsų pasaulis galbūt atrodytų visiškai kitaip.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti