Prarasta žmona

Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 360
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663963

Knygos „Prarasta žmona“ aprašymas

Lenkos ir Jozefo istorija prasideda tarpukario Prahoje. Lenka užaugo apsupta prabangos ir mylinčios šeimos. Nenuostabu, kad mergina pasirinko dailės studijas. Gražus gyvenimas. Švelnūs tėvai. Prahos dailės akademija. Mylimas miestas. Rodės, kad gyvenimui nieko netrūksta. Laimė tapo dar didesnė, kai Lenka pamilo Jozefą. Jaunavedžių džiaugsmui nebuvo ribų. Regėjosi, kad gyvenimas nušvito gražiausiomis spalvomis. Bet karas išskyrė Jozefą ir Lenką. Vienam teko kurti naują gyvenimą už Atlanto. Kitai – pereiti Terezyno ir Aušvico pragarą. Tik tuomet, vos išvengus mirties, išvykti į Ameriką. Panašu, kad jie niekada nebeišgirs vienas apie kitą…

Bet likimas nusprendžia kitaip. Lenka su Jozefu susitinka po 60 metų.

Prarasta žmona – neužmirštama istorija apie meilę. Jos neįveikia nei laikas, nei žiauriausi išbandymai. Istorija apie neįtikėtinus, bet tikrus žmonių likimus. Apie ištvermę, kurios padedami žmonės gali iškęsti neįsivaizduojamus baisumus. Apie tai, kad laimė yra trapi ir trunka trumpai. Bet viltis neblėsta visą gyvenimą.

Alyson Richman (Alison Ričman) – amerikiečių rašytoja ir tapytoja, 5 bestseleriais tapusių romanų autorė. Jos knygos išverstos į 20 kalbų ir sulaukė tiek nacionalinio, tiek tarptautinio pripažinimo. Žymiausias jos romanas – tikrais faktais pagrįsta Prarasta žmona. Pagal knygą kuriamas filmas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti