Žmogus, kuriam nieko nereikėjo

Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2013
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415023318

Knygos „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo “ aprašymas

ŠI KNYGA - GERIAUSIA 2014-ŲJŲ „METŲ KNYGA“!
 
 
"Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ – trečiasis Rasos Aškinytės romanas, stilistiškai pratęsiantis rašytojos grožinės kūrybos liniją (pirmas romanas Rūko nesugadinti pasirodė 2009 m., Tyto alba; antrasis – Lengviausias, 2011 m., Vaga).
 
Laimantas Jonušys apie romaną Žmogus, kuriam nieko nereikėjo:
„Kaip ir dviejose ankstesnėse autorės knygose, į žmonių santykių kasdienybę čia žvelgiama be sentimentų, bet skvarbiu, analitiniu žvilgsniu. Tai daroma ne moksliškai , o literatūriškai žaismingai. Su kandžia (bet nepikta, veikiau linksma) ironija bandoma kvestionuoti kiekvieną įprastinį santykių judesį, kiekvieną veiksmą ir atoveiksmį – per paradoksus ir šypseną norima parodyti, kad viskas yra ne taip, kaip paviršutiniškai atrodo."

Autorės kūryba vertinama už originalų stilių, įtikinamus personažus ir gyvenimo siužetus. Be to, „dažnai išlenda Milorado Pavičiaus kūrinių dvasia. {...} Na, o juodasis humoras turėtų patikti kad ir tiems, kurie atmintinai žino Daniilo Charmso kūrybą."
 
Audrius Ožalas

 

 

Rasa Aškinytė – humanitarinių mokslų (filosofijos) magistrė, rašo ne tik grožinės literatūros kūrinius, bet ir etikos, filosofijos vadovėlius.
 


„– Ar tu jauti man bent kruopelytę švelnumo?
Jaučiu, kaipgi nejausiu. Kruopelytę jaučiu, švelnumo – ne."

 

 

 

 


Žmogus, kuriam nieko nereikėjo
 

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti