Norvegų giria

Norvegų giria

Internetu:
9,65€
Knygyne:
11,35€
Leidykla: Baltos lankos

Informacija

  • Metai 2005
  • Puslapiai 460
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955232421

Knygos „Norvegų giria “ aprašymas

Norvegų giria

„The Beatles“ dainos „Norwegian Wood“ („Norvegų giria“) garsai Toru Vatanabę užlieja prisiminimais apie jo pirmąją meilę Naoko, geriausio draugo Kidzukio merginą. Mintimis jis grįžta į studentiškas dienas Tokijuje, į pasaulį, kupiną vienatvės, atsitiktinio sekso, aistros, troškimų ir praradimų, mirties šešėlių.

 

Vatanabė tarsi iš naujo išgyvena tuos laikus, kai Naoko buvo svarbiausias žmogus jo gyvenime, į kurį veržte įsiveržė karštakraujė mergina Midori, privertusi jį rinktis tarp praeities ir ateities.
Haruki Murakami – šiuo metu populiariausias japonų rašytojas, lietuvių kalba jau pasirodžiusių knygų Avies medžioklė („Baltos lankos“, 2003), Dansu, dansu, dansu („Baltos lankos“, 2004) ir Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas („Baltos lankos“, 2004) autorius. Priešingai nei šių knygų, „Norvegų girios“ istorija paprasta ir vientisa, dėmesys sutelkiamas ne į proto žaismą ar antgamtinius dalykus, o į jauno žmogaus tapimo suaugusiuoju patirtį. Tai – išmoningas, švelniai pašaipus, kartu melancholiškas pasakojimas apie draugystę, meilę, gyvenimą ir mirtį.

 

 

 

 

 

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai