Žinau, kad nieko nežinau

3,00€
*Išpardavimo kaina
16,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Jolita Herlyn
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090140338

Knygos „Žinau, kad nieko nežinau“ aprašymas

Ateities mokslų kolegijos filosofijos dėstytojas Marius gauna siuntinį – mįslingą dovaną. Kas tai: prastas pokštas, provokacija, asmeninis įžeidimas ar #metoo skandalo atgarsis? Kol filosofas aiškinasi, kas ir kodėl į Socialinių mokslų katedrą jam atsiuntė šį daiktą, jo šeimos gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis. 

Naujasis Jolitos Herlyn romanas – ne tik šeimos drama, bet ir intensyvus psichologinis trileris su detektyvo detalėmis, iki pat paskutinio puslapio stulbinantis skaitytoją nenumatomais likimo posūkiais. Rašytoja kūrinyje paliečia kaltės, pavydo, piktavališko šmeižto, tėvų ir vaikų santykių, meilės bei draugystės temas.

„Jei ji nejaučia kaltės, tai gal ir sąžinės neturi? Ši mintis Vitai labai nepatiko, kūnas pašiurpo ir piestu ant rankų atsistojo gyvaplaukiai. Ji išsigando. Juk jei žmogus neturi sąžinės, tai neturi vidinio indikatoriaus, kas yra blogai, o kas gerai. Tačiau jei ji bijo būti žmogum be sąžinės, tai gal vis dėlto sąžinę turi? Tik ar ji, ta sąžinė, visų vienoda? Juk vieniems ji liepia atleisti priešams, o kitiems – kapoti jiems galvas. Ir ar sąžinė, tas vidinis teisėjas, gali egzistuoti be kaltės botago?“

Jolita Herlyn (gimė 1966 m. rugsėjo 14 d. Vilniuje, Jolita Kraniauskaitė) - lietuvių rašytoja. Žinau, kad nieko nežinau - naujausias jos romanas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti