Smeigtuko tiltas

18,90€
27,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Taylor Adams
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 330
  • ISBN 9786094874420

Knygos „Smeigtuko tiltas“ aprašymas

Prieš tris mėnesius Kembrė Niuen nuo atokaus tilto Montanos valstijoje nušoko į tarpeklį. Taip teigia policija. Jos dvynė sesuo Lena Niuen tuo netiki.

Mano sesuo nenusižudė.

Lena susitaria pasikalbėti su kapralu Reimondu Reiseviku, kuris policijai pranešė radęs Kembrės kūną. Jie susitinka ant Smeigtuko tilto. Ten, kur persisvėrus pro atitvarą matyti žūties vieta. Didvyriškais poelgiais išgarsėjęs policininkas noriai pasakoja apie lemtingą vakarą, tačiau ar ilgai jis išliks toks pat geranoriškas?

Esu pasiryžusi iš kapralo Reiseviko išgauti tiesą. Tiesą bet kokia kaina. Privalau žinoti.

Kas tau nutiko, Kembre?

Kapralas paskutinis matė Kembrę gyvą – sustabdė ją už greičio viršijimą. Kodėl iškart po šio susidūrimo mergina šešiolika kartų rinko pagalbos telefoną 911, tik, deja, tuo metu buvo ne ryšio zonoje? Po valandos ji buvo negyva. Ką reiškia paskutinė Kembrės žinutė seseriai: „Prašau, atleisk man. Negaliu taip gyventi. Bet galbūt galėsite jūs, pareigūne Reisevikai“?

Lenos tyrimas virsta nuožmia kova už savo pačios gyvybę – išbandymu, kuris privers suabejoti viskuo, ką žino apie savo seserį ir save pačią...

Tayloras Adamsas, filmų režisierius ir scenarijų autorius, 2008 m. baigė studijas Rytų Vašingtono universitete, jau būdamas pripažintu scenarijų autoriumi ir pelnydamas prestižinį Edmundo G. Yarwoodo apdovanojimą. Vašingtone gyvenantis T. Adamsas iki šiol dirba kino ir televizijos industrijoje, kartu rašydamas romanus. Pasak jo, svarbiausi dalykai, kuriuos skaitytojai turėtų apie jį žinoti: kad jis augina čichuachua ir karališkąjį pitoną (įkandusį jam vos vieną kartą), pirmoji jo knyga parašyta būnant šešerių ir vadinosi „Blogiausia traukinuko diena“ (beveik įtempto siužeto trileris), jis yra apsėstas perrašinėjimo (iki išsiųsdamas redaktoriui, knygą „Be išeities“ autorius perrašė šešiskart), kiekvienoje knygoje yra bent epizodiškai paminėtas sniego žmogus („Tai duoklė mano mamai,“ – sako autorius;), „Be išeities“ – pirmoji jo knyga, kurios veikėja yra mergina (bet tikrai ne paskutinė).

„Adrenalino dozė tiesiai į širdį!“ – New York Times bestselerio „Home Before Dark“ autorius Riley Sageris

„Skaitytojai vieną po kito lups meistriškai susuktos istorijos sluoksnius ir su nuostaba seks netikėčiausius siužeto posūkius. Nė vienas nėra tas, kuo dedasi, o tai, kas atrodo tiesa, pasirodys esą melas.“ – Booklist

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti